Home > کار
Viewed 43 times 7 Answers
0

کسی اطلاعاتی درباره شرکت mitacs داره؟ چند تا سوال داشتم.

2021-10-01 22:13:00 Canada کار #چند تا سوال
7 Reply

بفرمایید من تا حدودی آشنا هستم

2021-10-02 23:04:00

من برای استارت اپی داخل ونکوور ریموت کار میکنم، مدیر شرکت بهم گفت که از mitacs بپرسم میتونه به من فاند بده که هزینه کالجم رایگان بشه یا نه؟من دانشجو اینترنشنال داخل مونترال هستم.

2021-10-02 23:07:00

خب. خیلی هم عالی. شما اول باید یک پروپوزال تهیه کنید برای اون شرکتی که دارید کار میکنید.‌یک پروپوزال با چارچوب علمی . یعنی سوال پژوهش داشته باشید و بقیه موارد. موضوع تحقیق باید با زمینه کاری شرکت همسان باشه.‌ قبل نوشتن پروپوزال هم باید یک استادی تو دانشگاه پیدا کنید که اینترست ش با موضوعی که شما دارید کار میکنید یکی باشه. مایتکس برنامه‌های مختلفی داره از دوره های تحقیق شش ماهه گرفته برای دانشجو ها تا پست داک برای دکترها. ببینید تو وبسایت مایتکس کدوم مناسب شماست. بعدش با یکی از بیزنس دولوپر های مایتکس تماس بگیرید و پروپوزال رو براشون ایمیل کنید بعد از این که بررسی شد و تأیید شد نحوه پرداخت به این حالت میشه که پنجاه درصد از حقوق شما رو مایتکس تقبل می‌کنه پنجاه درصد اون شرکتی که دارید براش کار می‌کنید. جفتشون پول رو میریزن به حساب دانشگاه و در واقع دانشگاه به شما پرداخت می‌کنه و در نهایت بهتون t4 میده. این روال کلی هست ممکنه در خصوص دوره های مختلفش فرق کنه کمی.

2021-10-02 23:14:00

بسیار هم عالی ممنونم، شرمنده فقط من ی سوال دیگه هم ازتون بپرسم، اول که برای این سوال کردم چون مدیر شرکت بهم گفته بود تاجایی که میدونه mitacs فقط hiring grant داره که برای کارفرما سود داره نه من، مطمعن نبود که پلنی باشه که من بتونم کمکی دریافت کنم. بعدش این شرکتی که براش کار میکنم ی شخصی رو داخل مایتکس میشناسه، به نظرتون آیا این آشنایی میتونه کمکی بکنه که درصد قبول شدن پروپوزالم بالاتر بره یا سریع تر قبول بشه؟ چون من ۲ هفتس که اومدم و ۱۹ سالمه زیاد آشنا نیستم با روند اینجا و میخوام کالجم رو تغیر بدم برای همین وضعیت تحصیلم مشخص نیست و باید سریع تر مشخصش کنم.

2021-10-02 23:21:00

حقیقتش نمی‌دونم این سوالتون رو. اما تو کانادا کلا نتورکینگ networking کار می‌کنه. حالا نه اینکه روند تسریع بشه اما قطعا اون نفر تو مایتکس می‌تونه گزینه های زیادی با توجه به شرایط شما پیشنهاد بده.

2021-10-02 23:23:00

مرسی ممنونم، من به خاطر حرف این مدیر شرکت که گفته بود بعید میدونه پلنی باشه نا امید شده بودم ولی الان دوشنبه میرم دنبالش، خیلی لطف کردین بازم ممنون

2021-10-02 23:26:00

خواهش میکنم موفق باشید

2021-10-02 23:27:00

QAmon

Similar Question:

#چند تا سوال